Saint-Ouen-sur-Seine: 2 foto's uit het aanbod
De omgeving van Saint-Ouen-sur-Seine
Foto bij Charmant appartement in Saint-Ouen voor 3 personen Bekijk huis in de buurt →
De omgeving van Saint-Ouen-sur-Seine
Foto bij Charmant appartement in Saint-Ouen voor 3 personen Bekijk huis in de buurt →

Vakantiehuis huren in Saint-Ouen-sur-Seine

9 vakantiehuizen in Saint-Ouen-sur-Seine, Parijs/Ile de France, allemaal direct te boeken via Huisje huren.

Gemeente in Seine-Saint-Denis, Frankrijk. 47.534 inwoners.

Saint-Ouen-sur-Seine is een dichtbebouwde voorstadsgemeente die aan de noordrand van Parijs de Seine raakt, in het Franse departement Seine-Saint-Denis. Tot 2019 heette de plaats kortweg Saint-Ouen, en het voelt nog altijd als een verlengstuk van de hoofdstad: het arrondissement heet Saint-Denis, de inwonersaantallen stijgen en de sfeer is stedelijk en compact. Dit is een bestemming voor wie Parijs wil ervaren zonder in het centrum te hoeven logeren, en voor reizigers die kleinschalige accommodatie zoeken in een levendige, werkende wijk. De ligging aan de Seine en de hoogte van 35 meter boven zeeniveau zorgen voor een relatief droog, licht glooiend stadslandschap.

  • 9 vakantiehuizen
  • €130 vanaf, per nacht
  • €160–210 meestal vanaf, per nacht
  • 6324 plekken in de omgeving
  • 6 buurplaatsen

Aanbod

9 van de 9 huizen

een greep over de hele prijsrange

Boeken en het volledige aanbod vind je op Huisje huren.

Het aanbod

Wat voor huizen staan er in Saint-Ouen-sur-Seine?

Het aanbod bestaat vrijwel uitsluitend uit appartementen, wat direct duidelijk maakt dat je hier niet in een vrijstaand vakantiehuis terechtkomt. Dat past bij het karakter van Saint-Ouen-sur-Seine als wijk binnen een grotere plaats: dicht bij de buren, met de geluiden en ritmes van de stad om je heen. De appartementen variëren van één tot drie slaapkamers, voor gezelschappen van twee tot zes personen. Dat betekent dat de meeste accommodaties zijn gericht op kleinere groepen: stellen, kleine gezinnen, vrienden die samen de stad in willen, of zakenreizigers met gezin.

De spreiding in grootte heeft gevolgen voor wie hier boekt. Met één slaapkamer heb je een compacte uitvalsbasis voor twee personen, ideaal als je voornamelijk buiten de deur bent. Drie slaapkamers bieden pas echt ruimte voor een gezin of twee koppels, maar die zijn schaarser. De nadruk op kleinere gezelschappen zegt iets over het publiek: mensen die efficiënt willen verblijven, zonder betaalde ruimte onbenut te laten. Je komt hier niet voor het huis zelf, maar voor de positie ten opzichte van Parijs en voor de prijs die bij een appartement in een voorstad hoort.

Prijzen

Wat kost een vakantiehuis in Saint-Ouen-sur-Seine?

De helft van de huizen begint tussen €160 en €210 per nacht. Gemeten over 9 huizen, peildatum deze week.

Vanaf-prijzen per nacht voor twee personen, zoals aangeboden op Huisje huren. Wat een week werkelijk kost hangt af van het seizoen.

Kaart

Waar liggen de vakantiehuizen in Saint-Ouen-sur-Seine?

interactief · enige JavaScript op de pagina
  • vakantiehuis
  • met kinderen
  • natuur en strand
  • uitgaan
  • eten en drinken
  • voorzieningen
  • bezienswaardigheden

Kaartgegevens © OpenStreetMap-bijdragers.

In de buurt

6.324 plekken rond Saint-Ouen-sur-Seine

3.902 Eten en drinken
nog 3.897 andere

en nog 3.872 verder weg: dit zijn de dichtstbijzijnde.

1.211 Voorzieningen
nog 1.206 andere

en nog 1.181 verder weg: dit zijn de dichtstbijzijnde.

779 Uitgaan
nog 774 andere

en nog 749 verder weg: dit zijn de dichtstbijzijnde.

273 Bezienswaardigheden
nog 268 andere

en nog 243 verder weg: dit zijn de dichtstbijzijnde.

142 Natuur en strand
nog 137 andere

en nog 112 verder weg: dit zijn de dichtstbijzijnde.

17 Met kinderen
nog 12 andere

Met kinderen is Saint-Ouen-sur-Seine een praktische uitvalsbasis, al moet je de verwachtingen bijstellen. Het Jardin Clémence-Annick Burgard biedt groen en speelruimte, terwijl Jeux de ballons en de Arche interactive uitdaging bieden voor actievere kinderen. Het Espace nautique Auguste Delaune is een zwembad waar je naartoe kunt als de dagen te fris zijn voor het park. Verderop vind je meer gespecialiseerde speelplekken: Jeux 0-3 ans en Jeux 3-8 ans, gericht op leeftijdsgebonden spel, plus La Butte en het Square du Temps des Cerises voor wie wat meer ruimte wil. Het is geen pretparkomgeving, maar je kunt een verblijf best vullen als je de voorzieningen combinent met tripjes naar Parijs.

Eten doe je in een wijk die meerdere keukens herbergt. Fleur d'Oranger en La Cayla staan voor de traditionelere kant, O'Frenchy en Bistrot Street voor de informelere. Chaud La Pizza en SUSHI Kyo vullen het aanbod aan voor wie snel en zonder fratsen wil eten, terwijl Cappadoce en Cappadoce III een Turkse lijn door de wijk trekken. Verderop wordt het diverser: Le Bloc, Anata, Chez Pitou en Armande, plus L'Envie du Jour. De concentratie aan eetgelegenheden zegt iets over de bevolking: gemengd, werklustig, met weinig behoefte aan haute cuisine maar wel aan keuze.

Uitgaan heeft in Saint-Ouen-sur-Seine een lokaal karakter. Paris Saint-Ouen en The Kop Bar trekken een publiek dat van voetbal houdt of gewoon van een volle zaal. Chez Loubna, Arsène en Chez soi zijn kleinere adressen waar je terechtkunt voor een drankje zonder verplicht programma. La Bonne Table en Rig-One vullen het middensegment, terwijl het Hôtel Maison Montmartre ook als uitgaansplek fungeert. Wie verder wil, vindt in Le Bop Bar het jazzcircuit en in Tempo of All Good Things Paris een andere sfeer. Het verschil tussen dichtbij en verderop is overigens klein: alles ligt binnen straal van een korte metro- of wandeltrip.

Natuur is hier gedefinieerd als stedelijk groen, niet als wildernis. De Square Henri Huchard, Square Oum Kaltoum en Square Jacques Manavian zijn bescheiden parkjes die verspreid door de wijk liggen. Groter wordt het bij het Espace Édouard Vaillant, het Parc François Mitterrand en het Square Jean Leclaire, waar je daadwerkelijk kunt wandelen zonder de straat over te steken. Verderop wordt het interessanter: het Parc Clichy-Batignolles Martin Luther King is een moderne stadspark met water en hellingen, en het Jardin sauvage Saint-Vincent biedt een andere aanpak van groen in de stad. Je komt hier niet voor de natuur, maar je hoeft er ook niet helemaal van verstoken te blijven.

Praktisch gezien heeft de wijk vrijwel alles wat je nodig hebt. De Château Rouge Marché en de Boulangerie de la place voor je dagelijkse boodschappen, Les Délices Vauvenargues voor specifiekere wensen. Lederman Jacques, Escale Douceur en L'atelier Gabriel zijn winkels of diensten die je tegenkomt, terwijl SOS Médecins en EFFISANTE voor medische zorg zorgen. Verderop worden de opties aangevuld met een boucherie, een apotheek en meerdere kruideniers zoals Épicerie Rayan en L'arbre à pain. In een wijk als deze hoef je niet ver voor je vlees of je brood.

Gegevens uit OpenStreetMap, maandelijks bijgewerkt. Klik een plek aan om te zien waar hij ligt.

Goed om te weten

Praktisch in Saint-Ouen-sur-Seine

  • Dit is een appartementenbestemming: reken erop dat je buren hebt boven, onder en naast je.
  • Een auto is hier een belemmering; parkeerplek is schaars en duur, en het openbaar vervoer brengt je sneller in Parijs.
  • De verschillende metrohaltes in de buurt maken dat je niet afhankelijk bent van één lijn.
  • Winkels voor dagelijkse boodschappen zijn in de wijk zelf, maar koop je ingrediënten voor een speciaal diner eerder in de stad.
  • Sportvoorzieningen zijn overvloedig: van Centre Sportif Max Rousié tot Gymnase Jean Leclaire en het Jesse Owens-terrein, dus je kunt hier ook actief verblijven.
  • Het strand ontbreekt, maar de Seine is aan de rand van de gemeente wel degelijk aanwezig; wandelen langs het water is mogelijk.
  • Medische zorg is met SOS Médecins en meerdere apotheken in de omgeving goed geregeld, handig bij een langer verblijf met kinderen.

Wanneer gaan

Het weer in Saint-Ouen-sur-Seine

Van de warme maanden is augustus gemiddeld de droogste: 25,2° overdag en zo'n 10 dagen met regen. Natst is mei, met ongeveer 13 regendagen. Gemiddelden over 5 jaar gemeten weer.

Gemiddelde dagtemperatuur per maand, over 5 jaar meetdata.

De maanden april tot en met juni lenen zich goed voor een stedentrip met uitval naar Saint-Ouen-sur-Seine. De gemiddelde temperaturen stijgen van 16° naar 24°, en hoewel de regenmaanden april en juni respectievelijk 10 en 12 dagen tellen, valt het mee in vergelijking met wat komen gaat. Mei is met 13 regendagen al natter, maar de 20° die je dan mag verwachten maken veel goed. Dit is de periode waarin je de stad te voet kunt verkennen zonder de zomerhitte en zonder de volle terrassen van juli en augustus.

Hoogzomer, juli en augustus, brengt de warmste weersomstandigheden met 25° gemiddeld. Augustus staat qua temperatuur gelijk aan juli, maar scoort met 10 regendagens iets beter dan de 11 in juli. Toch is dit de drukste periode in Parijs en omgeving, wat in een appartement in een dichtbebouwde wijk betekent dat je warmte van boven, beneden en naast je krijgt. De stad is levendig, maar de verkoeling zoek je dan in de Piscine Solita Salgado of in het Espace nautique Auguste Delaune. Wie kiest voor deze maanden, moet accepteren dat het stadsleven op volle toeren draait en dat je accommodatie geen tuin of koelte biedt.

De randen van het seizoen, september en oktober, bieden een interessante afweging. September houdt 22° vast bij 11 regendagen, oktober zakt naar 18° met 13 dagen neerslag. September is daarmee nog comfortabel genoeg voor lang wandelen, terwijl oktober het moment is waarop de vraag rijst of je buiten wilt eten of niet. De wintermaanden, met januari als koudste op 7° en 13 regendagen, zijn voor wie echt van de stad houdt en die de grijze dagen van Saint-Ouen-sur-Seine niet erg vindt. Kerstmarkten in Parijs, lege terrassen om op te zitten met een chocolat chaud: het kan, maar het vraagt een andere instelling dan de zomervakantieganger.

Veelgestelde vragen

Goed om te weten

Wat kost een vakantiehuis in Saint-Ouen-sur-Seine?

De helft van de huizen begint tussen €160 en €210 per nacht. Het goedkoopste begint bij €130. Prijzen gelden voor twee personen en lopen op in de zomer- en schoolvakanties.

Hoeveel vakantiehuizen zijn er in Saint-Ouen-sur-Seine?

Op dit moment staan er 9 vakantiehuizen in Saint-Ouen-sur-Seine in het aanbod van Huisje huren. Dat aantal wisselt per seizoen, omdat verhuurders hun beschikbaarheid zelf bijwerken.

Zijn er restaurants en winkels in Saint-Ouen-sur-Seine?

Binnen vier kilometer liggen 3902 gelegenheden om te eten of te drinken en 1211 voorzieningen zoals supermarkten en winkels. Ze staan hierboven op naam.

Verder kijken

Buurplaatsen van Saint-Ouen-sur-Seine