Vakantiehuis huren in Città di Castello
16 vakantiehuizen in Città di Castello, Umbrië, allemaal direct te boeken via Huisje huren.
39.937 inwoners.
Città di Castello is een bedrijvige stad in het noorden van Umbrië, op 288 meter hoogte in het Val Tiberina aan de linkeroever van de Tiber. Ondanks dat de plaats formeel tot de regio behoort, voelt het door de ligging en het dialect aan als de minst Umbrische stad van het gebied, een mengeling die zowel Toscaanse als Romagnolse invloeden laat doorklinken. De stad is in de twintigste eeuw flink gegroeid dankzij de keramische, meubel- en textielindustrie langs de rivier, en dat levendige karakter maakt het tot een bestemming voor wie graag tussen Italianen zelf vakantie viert, zonder het massatoerisme van de bekendere plekken. Je komt hier voor een authentieke verblijf, met de mogelijkheid om grote groepen samen te brengen.
- 16 vakantiehuizen
- €50 vanaf, per nacht
- €70–570 meestal vanaf, per nacht
- 6 buurplaatsen
Aanbod
12 van de 16 huizen
-
Rustieke boerderij Essiccatoio Bianco in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
3 pers · 1 slaapkamer · hond welkom
vanaf €55 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Sfeervolle boerderij Essiccatoio Rosa in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
3 pers · 1 slaapkamer · hond welkom
vanaf €56 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Sfeervol vakantiehuis Fienile bij Città di Castello voor 4 personen (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 1 slaapkamer · hond welkom
vanaf €60 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Vakantiehuis Vaschi Tre Bilo Quattro in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 1 slaapkamer
vanaf €106 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Rustiek vakantiehuis Vaschi Undici Trilo Sei in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
6 pers · 2 slaapkamers
vanaf €154 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Vakantiehuis met privézwembad in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
9 pers · 5 slaapkamers · hond welkom
vanaf €240 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Ruime villa voor 12 personen in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
12 pers · 6 slaapkamers · hond welkom
vanaf €336 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Ruime villa Casale Bonavita in Città di Castello voor 20 personen (opent in een nieuw tabblad)
20 pers · 9 slaapkamers · hond welkom
vanaf €425 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Privézwembad en rust in vakantiehuis Frigino, Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
15 pers · 6 slaapkamers · hond welkom
vanaf €564 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
787362 (opent in een nieuw tabblad)
14 pers · 4 slaapkamers
vanaf €644 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
25-persoons vakantiehuis aan het meer in Città di Castello (opent in een nieuw tabblad)
25 pers · 10 slaapkamers · hond welkom
vanaf €1.446 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Ruim vakantiehuis La Quiete di Montalbano in Citta di Castello (opent in een nieuw tabblad)
30 pers · 13 slaapkamers · hond welkom
prijs op aanvraag
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad)
Boeken en het volledige aanbod vind je op Huisje huren.
Het aanbod
Wat voor huizen staan er in Città di Castello?
Het aanbod in Città di Castello draait om ruimte en veelzijdigheid. Je vindt hier overwegend vakantiehuizen, boerderijen en villa's, waarbij het opvallende is hoeveel accommodaties zijn ingericht op grote gezelschappen. Met slaapkamers die uiteenlopen van één tot dertien, en plek voor drie tot dertig personen, is dit duidelijk een bestemming voor familiedagen, reünies of vriendengroepen die samen willen logeren. De spreiding naar boven zegt veel over de identiteit van het aanbod: dit zijn geen piepkleine appartementen voor stelletjes, maar panden waar je met z'n allen kunt verblijven, koken en leven.
Wat de accommodaties verder typerend maakt, is de sobere luxe van het platteland. Een deel van de huizen heeft een zwembad, en ook honden zijn op verschillende plekken welkom, wat het geschikt maakt voor gezinnen met huisdier. De combinatie van boerderijachtige sfeer en villa-maat slaapkamers betekent dat je hier terechtkunt voor een langere vakantie, niet alleen voor een kort ritje. De typisch Italiaanse verdeling (niet gehusseld in een park, maar verspreid over het heuvelachtige land) geeft privacy en het gevoel van een eigen plek.
Gericht zoeken
Zoek je in Città di Castello iets specifieks?
Deze aantallen zijn gemeten in het aanbod van Città di Castello; de knop opent de gefilterde zoekpagina op Huisje huren.
Prijzen
Wat kost een vakantiehuis in Città di Castello?
De helft van de huizen begint tussen €70 en €570 per nacht. Gemeten over 16 huizen, peildatum deze week.
Vanaf-prijzen per nacht voor twee personen, zoals aangeboden op Huisje huren. Wat een week werkelijk kost hangt af van het seizoen.
Kaart
Waar liggen de vakantiehuizen in Città di Castello?
- vakantiehuis
- natuur en strand
- bezienswaardigheden
Kaartgegevens © OpenStreetMap-bijdragers.
Goed om te weten
Praktisch in Città di Castello
- Reis je met een grote groep, check dan expliciet of het aantal slaapkamers past bij je samenstelling, want 13 slaapkamers voor 30 personen vergt planning.
- Een deel van de accommodaties staat honden toe, maar vraag vooraf naar de precieze regels, vooral bij boerderijen met loslopend vee.
- Een auto is essentieel: spoorlijn en snelweg lopen wel door de stad, maar de verspreide huizen bereik je niet zonder vervoer.
- De industriële activiteit langs de Tiber is verderop; je merkt er in het centrum en de heuvels weinig van, maar het verklaart het wereldse karakter.
- Neem doorweekte kleding mee voor oktober tot en met december, met gemiddeld 10 tot 12 regendagen per maand en temperaturen onder de 20 graden.
Wanneer gaan
Het weer in Città di Castello
Van de warme maanden is juni gemiddeld de droogste: 25,6° overdag en zo'n 6 dagen met regen. Natst is mei, met ongeveer 16 regendagen. Gemiddelden over 5 jaar gemeten weer.
Gemiddelde dagtemperatuur per maand, over 5 jaar meetdata.
De maanden mei, juni en september zijn voor Città di Castello de meest evenwichtige keuze. In mei loopt de temperatuur op naar 19 graden, met nog een acceptabel aantal regendagen dat de heuvels groen houdt. Juni brengt 26 graden en slechts zes natte dagen, wat betekent dat je het zwembad kunt gebruiken zonder de zomerhitte volledig te treffen. September, met 22 graden, is de maand van de oogst en de terugkerende rust, ideaal voor wie de stad en het land wil verkennen zonder de drukte.
Het hoogseizoen van juli en augustus draait om warmte. Juli, met gemiddeld 29 graden de heetste maand, en augustus met 28, zijn voor wie echt van de zon houdt en het zwembad als centraal punt ziet. Toch is het verschil met juni opmerkelijk: die extra graden maken het verschil tussen actief zijn en sorteren op schaduw. Bovendien zijn juli en augustus in Italië altijd drukker, en Città di Castello, hoe authentiek ook, deelt die dynamiek. Wie kiest voor deze maanden, doet dat bewust voor het plattelandsleven met zwembad, niet voor stedentrips.
Veelgestelde vragen
Goed om te weten
Wat kost een vakantiehuis in Città di Castello?
De helft van de huizen begint tussen €70 en €570 per nacht. Het goedkoopste begint bij €50. Prijzen gelden voor twee personen en lopen op in de zomer- en schoolvakanties.
Hoeveel vakantiehuizen zijn er in Città di Castello?
Op dit moment staan er 16 vakantiehuizen in Città di Castello in het aanbod van Huisje huren. Dat aantal wisselt per seizoen, omdat verhuurders hun beschikbaarheid zelf bijwerken.
Kun je in Città di Castello een vakantiehuis met hond huren?
Ja. Van de huizen die we tonen zijn er 9 waar een hond welkom is. Let bij het boeken op eventuele toeslagen en op het maximale aantal huisdieren.
Verder kijken