Vakantiehuis huren in Lošinj / Veli Lošinj
13 vakantiehuizen in Lošinj / Veli Lošinj, Kvarner, allemaal direct te boeken via Huisje huren.
Veli Lošinj is een gehucht op het Kroatische eiland Lošinj in de Kvarner-golf, op een kleine hoogte van 47 meter boven zeeniveau. Het ligt rustig aan de oostkant van het eiland, weg van de drukste toeristengebieden. De plaats trekt vooral reizigers die kleinschalig willen verblijven en die met kleinere gezelschappen reizen, van alleenstaanden tot grotere families. Je komt hier voor een vakantie die draait om de zee, wandelingen en het trage eilandleven, zonder de infrastructuur van een massabestemming. In de buurt ligt het vliegveld van Lošinj, een regionaal vliegveld voor de algemene luchtvaart bij Artatore aan de D100, dat internationale vluchten kan afhandelen en waar de start- en landingsbaan mogelijk verlengd wordt.
- 13 vakantiehuizen
- €70 vanaf, per nacht
- €110–190 meestal vanaf, per nacht
- 200 m tot het strand
- 19 plekken in de omgeving
- 6 buurplaatsen
Aanbod
12 van de 13 huizen
-
4-persoons appartement in het centrum van Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 2 slaapkamers
vanaf €77 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
2-persoons appartement in het centrum van Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
2 pers · 1 slaapkamer
vanaf €80 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
-
1-persoons appartement Andrej in het pittoreske Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
1 pers · 1 slaapkamer
vanaf €105 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Centraal gelegen appartement aan zee in Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 2 slaapkamers
vanaf €124 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
1-persoons appartement met verwarmd zwembad in Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
1 pers · 2 slaapkamers
vanaf €125 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
13-persoons vakantiehuis aan zee in Veli Lošinj met zeezicht (opent in een nieuw tabblad)
13 pers · 5 slaapkamers · hond welkom
vanaf €157 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
4-persoons appartement in Veli Lošinj met tuin en terras (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 2 slaapkamers
vanaf €163 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Op 450 m van zee: sfeervol appartement in centrum Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
2 pers · 1 slaapkamer
vanaf €188 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Sfeervol appartement met zeezicht in Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 2 slaapkamers
vanaf €196 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Licht appartement voor 4 personen in Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 2 slaapkamers
vanaf €196 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad) -
Ruim appartement voor 4 personen in Veli Lošinj (opent in een nieuw tabblad)
4 pers · 2 slaapkamers
vanaf €197 per nacht
Bekijk op huisjehuren.nl ↗ (opent in een nieuw tabblad)
Boeken en het volledige aanbod vind je op Huisje huren.
Het aanbod
Wat voor huizen staan er in Lošinj / Veli Lošinj?
Het aanbod bestaat uit appartementen en vakantiehuizen, verspreid over het gehucht en de directe omgeving. De hoeveelheden slaapkamers lopen uiteen: van compacte woningen met één slaapkamer tot grotere huizen met vijf slaapkamers. Die spreiding betekent dat je hier zowel als stel of klein gezin kunt verblijven als met een uitgebreide familie of meerdere koppels tegelijk. De grootste huizen bieden plek aan tot dertien personen, wat aangeeft dat deel van het aanbod expliciet is ingericht op samenreizende groepen die onder één dak willen zitten.
Sommige huizen liggen op loopafstand van het strand, wat het verschil maakt tussen een vakantie waarbij je de auto pakt voor elke zeebries en een vakantie waarbij je 's ochtends met je handdoek onder de arm naar het water loopt. Een deel van de accommodaties staat honden toe, wat voor hondenbezitters doorslaggevend kan zijn op een vakantiebestemming waar je vooral buiten bent. Samen geeft dit een beeld van een bestemming die niet probeert alle toeristen te bedienen, maar wel degelijk rekening houdt met wie hier daadwerkelijk komt.
Gericht zoeken
Zoek je in Lošinj / Veli Lošinj iets specifieks?
Deze aantallen zijn gemeten in het aanbod van Lošinj / Veli Lošinj; de knop opent de gefilterde zoekpagina op Huisje huren.
Prijzen
Wat kost een vakantiehuis in Lošinj / Veli Lošinj?
De helft van de huizen begint tussen €110 en €190 per nacht. Gemeten over 13 huizen, peildatum deze week.
Vanaf-prijzen per nacht voor twee personen, zoals aangeboden op Huisje huren. Wat een week werkelijk kost hangt af van het seizoen.
Kaart
Waar liggen de vakantiehuizen in Lošinj / Veli Lošinj?
- vakantiehuis
- natuur en strand
- eten en drinken
- voorzieningen
- bezienswaardigheden
Kaartgegevens © OpenStreetMap-bijdragers.
In de buurt
19 plekken rond Lošinj / Veli Lošinj
nog 3 andere
nog 1 andere
Met kinderen kun je hier de dagen rustig opbouwen. De stranden Javorna, Kriška en Jamna liggen dichtbij, zodat je niet elke ochtend hoeft te plannen wie wat inpakt. Met kleine kinderen werk je het liefst met een vaste plek, en die is hier binnen handbereik. Voor afwisseling kun je een dagje naar Rovenska, waar de Kula en het Lošinjski muzej je iets vertellen over hoe hier vroeger geleefd werd. Het is geen pretparkomgeving, maar als je kinderen gewend zijn om zelf te verzinnen bij het water en in de rotsen, past dat bij wat Veli Lošinj biedt.
Voor eten en uitgaan concentreert het aanbod zich op een handvol plekken in en rond het gehucht zelf. Je hebt bistro Sirius, Bora Bar, Konoba "MOL", Eskimo en Saturn, allemaal binnen het bereik van een korte wandeling of autorit. Dat is geen overweldigende keuze, maar wel genoeg om niet elke avond hetzelfde te hoeven. Wil je meer variatie, dan rijd je naar Marina, Fortuna of Konoba Balvanida iets verderop. Het verschil tussen eten in het dorp en ervoor uitrijden is hier duidelijk voelbaar: in Veli Lošinj eet je waar je slaapt, en als je dat beu bent, zoek je het op.
De natuur rondom het gehucht is wat het eiland onderscheidt. Naast de nabije stranden liggen verderop Balvanida, Plieski en Pećina, bereikbaar voor wie met de auto of per boot iets verder wil. Het eiland Lošinj staat bekend om zijn groene kustlijn en de overgang van dicht begroeide hellingen naar scherpe rotskusten. Je wandelt hier langs paden die soms uitkomen op verlaten baaitjes, waar je geen strandtent aantreft maar wel water dat helder genoeg is om de bodem te zien. Dat vraagt wel wat voorbereiding: eigen drinken, eventueel schoenen die over rotsen kunnen, en geduld.
Voor de dagelijkse gang van zaken vind je in het dorp of dichtbij de Erste bank, de Jadranka en Dulcinea. Dat dekt je basisbehoeften: geld opnemen, boodschappen, misschien een ijsje. Maar dit is geen plaats waar je elke ochtend vers brood bij de bakker haalt zonder te plannen. Je moet hier iets meer zelf organiseren, weten welke winkel op welk moment open is en waar je wat kunt krijgen. Voor wie dat prettig vindt, omdat het de vakantie structuur geeft, is dat een plus. Wie gewend is aan alles binnen vijf minuten lopen, merkt het verschil.
Gegevens uit OpenStreetMap, maandelijks bijgewerkt. Klik een plek aan om te zien waar hij ligt.
Goed om te weten
Praktisch in Lošinj / Veli Lošinj
- Het aanbod is gericht op kleinere gezelschappen; controleer of je huis genoeg slaapkamers heeft voor je groep.
- Sommige huizen liggen op loopafstand van het strand, anderen niet: kijk goed naar de ligging als je zonder auto reist.
- Een deel van de accommodaties staat honden toe; vraag dit expliciet na als je met een hond boekt.
- Voor uitgebreid winkelen en uit eten ben je afhankelijk van een beperkt aantal plekken in het dorp; plan boodschappen niet op de bonnefooi.
- Het eiland heeft een eigen regionaal vliegveld dat internationale vluchten afhandelt; de start- en landingsbaan ligt bij Artatore aan de D100.
- De regendagen variëren sterk per maand: juni en juli zijn het droogst, november en december het natst.
Wanneer gaan
Het weer in Lošinj / Veli Lošinj
Van de warme maanden is juni gemiddeld de droogste: 23,0° overdag en zo'n 4 dagen met regen. Natst is november, met ongeveer 14 regendagen. Gemiddelden over 5 jaar gemeten weer.
Gemiddelde dagtemperatuur per maand, over 5 jaar meetdata.
De zomermaanden juni, juli en augustus zijn hier het warmst, met gemiddelde dagtemperaturen van 23 tot 26 graden. Juli en augustus delen de top, wat betekent dat de zee dan op temperatuur is en je 's avonds buiten kunt zitten zonder trui. Dat is ook het moment dat het eiland het meeste toerisme trekt, met alle voors en tegens: meer levendigheid, maar minder plek voor jezelf op de kleinste stranden.
De randen van het seizoen, mei en september tot en met oktober, bieden een afweging die voor Veli Lošinj specifiek interessant is. In mei is de zon al sterk met 18 graden gemiddeld, maar de zee is nog fris. September houdt het met 23 graden gauw warm genoeg om nog te zwemmen, en oktober met 19 graden is uitstekend voor wandelen zonder de zomerdrukte. Juni heeft 4 regendagen, net als juli, terwijl mei er 10 kent. Dat maakt juni een stuk betrouwbaarder voor wie komt voor het strand.
Het weer bepaalt hier wat je kunt doen, omdat het aanbod aan overdekte attracties minimaal is. Bij regen zit je in je huis of zoekt je de musea op in Lošinjski muzej. De wintermaanden, van november tot maart, brengen 13 tot 15 graden en de meeste neerslag, met 14 regendagen in november en december. Dat maakt het geen typische winterzonbestemming. Juist de combinatie van warme zomers en een relatief droog juni en juli maakt dit een plek waar je buitenleven plant: zwemmen, wandelen, eten op terrassen. Wie dat begrijpt, kiest zijn maand daarop.
Veelgestelde vragen
Goed om te weten
Wat kost een vakantiehuis in Lošinj / Veli Lošinj?
De helft van de huizen begint tussen €110 en €190 per nacht. Het goedkoopste begint bij €70. Prijzen gelden voor twee personen en lopen op in de zomer- en schoolvakanties.
Hoeveel vakantiehuizen zijn er in Lošinj / Veli Lošinj?
Op dit moment staan er 13 vakantiehuizen in Lošinj / Veli Lošinj in het aanbod van Huisje huren. Dat aantal wisselt per seizoen, omdat verhuurders hun beschikbaarheid zelf bijwerken.
Kun je in Lošinj / Veli Lošinj een vakantiehuis met hond huren?
Ja. Van de huizen die we tonen is er één waar een hond welkom is. Let bij het boeken op eventuele toeslagen en op het maximale aantal huisdieren.
Hoe ver is het strand vanaf Lošinj / Veli Lošinj?
Het dichtstbijzijnde vakantiehuis in ons aanbod ligt op 200 meter van het strand. Per huis staat de afstand bij de gegevens vermeld.
Zijn er restaurants en winkels in Lošinj / Veli Lošinj?
Binnen vier kilometer liggen 8 gelegenheden om te eten of te drinken en 3 voorzieningen zoals supermarkten en winkels. Ze staan hierboven op naam.
Verder kijken